Kőszegi Harangtorony Szálló

Az Alpok lábánál, Kőszeg szívében, a belvárostól egy percnyi sétára helyezkedik el a Harangtorony Szálló. Tanszállónk a Kőszegi Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium szakképzőhelye. Szállónk a Várkörön az Evangélikus templom előtt, a kék túra útvonala mellett és a Fő tértől pár perces sétára helyezkedik el.

1. Intézmény neve: Harangtorony Szálló

2. A szállás címe: 9730 Kőszeg Várkör 44

3. Férőhely: 60 fő

4. Ár (fő/nap): 11.990 Ft/fő/éj reggelivel +IFA

5. Az év melyik időszakában látogatható: Teljes évben foglalható

6. Szobák száma:27

7. Akadálymentesített?: nem

8. Szobák férőhelye, leírása

Két ágyas szoba saját fürdőszobával: Összesen 20 db szoba áll rendelkezésre
Kétágyas szobáink mindegyike két egyszemélyes ággyal felszerelt, melyeket kérésre külön, illetve egybeágyazva kínálunk. Szobáink LCD TV-vel felszereltek és Wifi hozzáféréssel rendelkeznek. Minden szoba saját zuhanykabinnal felszerelt fürdőszobával várja vendégeinket, Szállodánkban 20 db ilyen szoba található, melyekből 4 pár egybenyitható, és connecting szobaként is foglalható.

Családi szobák (3 ÁGYAS) 4db szoba
Háromágyas családi szobáink mindegyike LCD TV-vel, három egyszemélyes ággyal felszerelt, melyekből kettő egybeágyazva, egy különállóan található a szobában. Az első emeleten elhelyezkedő szobák fürdőszobái zuhanykabinnal felszereltek. A négy, modern berendezésű, templomkert udvarára néző szoba, zárt üveges terasszal teszi hangulatossá az itt tartózkodást.

Apartmanok: 3db apartman
Szállónk apartmanjai főzőlappal, síkképernyős TV-vel, mikrohullámú sütővel és hűtőszekrénnyel ellátott konyhával, valamint saját, zuhanyzós fürdőszobával felszereltek. A három tágas apartman közül kettő erkéllyel rendelkezik.

Minden szobánk pótágyazható. Kérésre gyermekágyat biztosítunk legkisebb vendégeink részére.

1. Rendelkezik-e a szállás közösségi terekkel? Az első emeleten főzőlappal, hűtőszekrénnyel, kisgépekkel és étkészlettel felszerelt konyha várja kedves vendégeinket..(szeptembertől éttermünk is nyitva áll vendégeink számára)

2. Főzési kapacitás: Az apartmanokban a főzés lehetősége adott. Az éttermi szolgáltatás még nem érhető el, de tervezett idő szerint 2021 szeptemberétől saját éttermünkben reggelit és félpanziós vacsorát fogunk nyújtani vendégeinknek.

3. „Extrák” (tűzrakóhely, pagoda, sátrazási lehetőség, parkoló, tv, wifi, stb.): Minden szobánk síkképernyős tévével rendelkezik. Vendégeink részére ingyenes parkolási lehetőséget, és ingyenes Wifi elérést biztosítunk a szálló egész területén.

1. A szállás leírása: Az Alpok lábánál, Kőszeg szívében, a belvárostól egy percnyi sétára helyezkedik el a Harangtorony Szálló. Tanszállónk a Kőszegi Evangélikus Gimnázium, Technikum, Szakképző Iskola és Kollégium szakképzőhelye.
    Szakképzett munkatársainkkal együtt dolgozva diákjaink elsajátíthatják a szakma alapjait, gyakorlatban alkalmazhatják tudásukat, valamint nyári gyakorlataikat is teljesíthetik. Szállodánkba várjuk Kőszeg és környékére érkező turistákat, kirándulókat, feltöltődni vágyókat. A pihenésük kellemesebbé tételéhez recepciósaink számos programajánlattal, túrázási lehetőségekkel állnak vendégeink rendelkezésére. Az odafigyelő gondoskodás, a törődés nálunk a mindennapok része, így tesszük pihenését igazán felhőtlenné.
    Reméljük, hozzájárulhatunk ahhoz, hogy felejthetetlen emlékeket őrizzenek az itt töltött napjaikról.

2. A környék leírása : Magyarország egyik leghangulatosabb kisvárosa, fantasztikus rendezvényekkel, egyedülálló történelmi belvárossal. Ebben az ékszerdobozban mindig van valami, amiért érdemes kinyitni. Történelmi belvárosa, felújított terei rengeteg látnivalót és érdekességet kínálnak az ide látogató turistáknak.
    Kőszegről kiindulva kitűnő túraútvonalakat kínál a táj – kirándulhatunk a Stájer-házakig, a Hétforráshoz, az Óház-kilátóhoz, vagy körbenézhetünk az Írottkő tetejére épített kilátóról, ahonnan az Alpok panorámája tárul a szemünk elé.

3. Kinek ajánlott: A szállás mind családoknak, mind csoportoknak ajánlott, akik szeretnek kirándulni, túrázni, vagy egyszerűen csak pihenni. Szívesen látjuk a városi illetve egyházi rendezvényekre érkezőket.

1. kapcsolattartó neve, elérhetősége: Borsics Attila; manager@harangtoronyszallo.hu; Tel:+36702642260

1. A szállás honlapja: http://harangtoronyszallo.hu/

« 2024. április »