Tovább a tartalomhoz | Ugrás a navigációhoz

Személyes eszközök
Itt vagyunk: Főoldal Észak-Alföld A Nyíregyházi Evangélikus Egyházközség (Mandabokori Evangélikus Gyülekezet) szállásajánlata
Bekezdések

Elfelejtett jelszó?

— Felvéve:

Szállodai szintű szolgáltatást biztosítunk vendégeink számára. A hatalmas zöldfelület, igényesen kialakított komplexum és a hozzátartozó infrastruktúra minden igényt kielégít.

1. Intézmény neve: Nyíregyházi Evangélikus Egyházközség (Mandabokori Evangélikus Gyülekezet)

2. A szállás címe: Nyíregyháza-Mandabokor, Alsóbaduri út

3. Férőhely: 21

4. Ár (fő/nap): 3000 Ft/nap

7. Akadálymentesített: nem

8. Szobák férőhelye, leírása: 5 tetőtéri szobához tartozik közvetlenül szobából nyíló fürdőszoba, 2 szobához tartozik külön álló fürdőszoba a földszinten

9. Rendelkezik-e a szállás közösségi terekkel? igen. Teljes hangosítás, vetítés (HDMI-vel és WIFI-vel lehet vetíteni), étkező, közösségi tér, baba - mama helyiség, kültéri nagy filagória

10. Főzési kapacitás: Indukciós főzőlap, sütő, főzőzsámoly, amerikai hűtő, mikrohullám sütő, fehér - és feketemosogató, szeletelőgép, kávé - és teafőző, grillező. Komplett melegítőkonyha található az épületben.

1. Extrák” (tűzrakóhely, pagoda, sátrazási lehetőség, parkoló, tv, wifi, stb.):

igen, minden teljes extrákkal felszerelt (kosárlapdapálya, strandröplabdapálya, csocsó, ping-pong asztal, játszótér, gyermekjátékok – gokart, gyermekmotorok gyermekek részére stb. – tollaslabda, 50 m2 filagória, szalonnasütő) közel ½ hektáros terület vár a kikapcsolódásra vágyókra.

1. A szállás leírása:

Szállodai szintű szolgáltatást biztosítunk vendégeink számára, 7 szobából 5 klimatizált. A nagyterem, melyben konferenciákat lehet tartani klimatizált helyiség. Az épületben melegítőkonyha van, ahol lehet főzni (főzőzsámoly, indukciós főzőlap és sütő, fehér - és feketemosogató), de a közelből lehet ebédet rendelni rendkívül kedvező áron (Oltalom Szeretetszolgálat). A rendelt ebédet kiszállítják.

1. A környék leírása:

Tanyasias övezet, nagyon csendes, kulturált ½ hektáros terület várja a pihenni vágyókat. A hatalmas zöldfelület, igényesen kialakított komplexum és a hozzátartozó infrastruktúra minden igényt kielégít. Gépkocsival az autópályáról nagyon egyszerűen megközelíthető. A várostól 6 km-re fekszik a település, 10 percre van a belvárostól. A városban nagyon sok látványosság várja a kikapcsolódni vágyókat (állatpark, kalandpark, élmény – és gyógyfürdő, szabadstrand, színház, szabadtéri színpad, múzeum, múzeumfalú, szabadidőparkok stb).

1. Kinek ajánlott:

elsősorban családoknak, lelkészeknek, presbitereknek, kisebb létszámú gyülekezeti csoportoknak.

1. Kapcsolattartó neve, elérhetősége: Zsarnai Krisztián, 00-36-20-824-93-08

2. A szállás honlapja: mandabokor.lutheran.hu (https://mandabokor.lutheran.hu/?page_id=1484)

« 2024. március »
március