Alberti Evangélikus Vendégház

28 fő számára egész évben szállást kínál az albertirsai vendégház.

1. Intézmény neve: Alberti Evangélikus Vendégház

2. A szállás címe: 2730 Albertirsa, Táncsics M. u. 1.

3. Férőhely: 28

4. Ár (fő/nap): 2200 ft/fő

6. Szobák száma:11

7. Akadálymentesített: 4 szoba (8 férőhely)

8. Szobák férőhelye, leírása: mindegyik szobához van külön fürdőszoba, az épületben van egy jól felszerelt teakonyha

9. Rendelkezik-e a szállás közösségi terekkel?: 60 férőhelyes konferencia terem van

10. Főzési kapacitás: Étkezési lehetőség a Gyülekezet Szeretetotthonának éttermében, mely a Vendégháztól 100 méterre található. Ezen kívül 2 km-es körzetben két hangulatos étterem van.

11. „Extrák” (tűzrakóhely, pagoda, sátrazási lehetőség, parkoló, tv, wifi, stb.): parkoló

12. A szállás leírása: Pest megyében az ország közepétől alig 10 km-re, Albertirsán található az Alberti Evangélikus Gyülekezet Vendégháza, mely az év minden napján szeretettel várja kedves vendégeit. A település megközelíthető a Liszt Ferenc repülőtérről 35 percre a 4. számú főútvonalon. Kétszintes, 28 főt befogadó vendégházunk a város központjától öt perc sétára található, nyugodt, csendes környezetben, parkolási lehetőséggel. A vendégház 2013-ban került felújításra. A szobák 2-3 ágyasak, illetve 1 db 4 ágyas szoba van. A szállás elfoglalása illetve elhagyása tekintetében rugalmasak vagyunk, igazodunk a vendégek szükségleteihez.

13. A környék leírása: A vendégháztól 5 perc sétával elérhető a városi gyógyvizű strandfürdő/ nyitva májustól-szeptemberig/, a települési Sportközpont, gyepszőnyeges labdarúgó, valamint négysávos, műanyag borítású atlétikai pálya, diszkosz-, kalapácsvető, súlylökő, magas- és távolugró kiegészítőkkel. Mindkét létesítményt nagy kiterjedésű Natura 2000-es területek fogják közre.
    A háztól 1 km-re gyönyörű környezetben horgásztavat lehet látogatni egész évben.
    Érdemes gyalogos, illetve kerékpáros kirándulásokat tenni a környéken.
    A város néhány kilométeres vonzáskörében több lovas tanya található, lovas túra lehetőségekkel.
    A ceglédi Aqua Centrum és mellette a Kalandpark 12 km-re található.
    Borkóstolási lehetőségek a városhoz közeli pincékben.

14. Kinek ajánlott: Iskolai csoportoknak, konferenciát szervezőknek, magánszemélyeknek, családi összejövetelek szervezőinek, személyiség fejlesztő csoportoknak. Akinek nincs szüksége szállásra, csak konferencia teremre, lehetőség van csak a terem bérlésére is.

15. kapcsolattartó neve, elérhetősége: Végvári Zsolt 06-20-284-1071

16. A szállás honlapja: http://albertievangelikus.hu/index.php?option=com_content&view=article&id=121&Itemid=107

2019. február »
február